Hakkımızda

MEKPET Hakkımızda

Akaryakıt İstasyonlarınız Bizimle Başlar, Bizimle Biter…

Mek-Pet Karadeniz Bölgesi Akaryakıt Montaj ve Servis Hizmetleri Ltd. Şti. Gündoğdu İSKEFİYELİ’nin uzun yıllar süren eğitim ve mesleki tecrübelerinden sonra 2001 yılında kurulmuştur. Güven kazanmayı ilke edindiğimiz, önce sağlıklı ve emniyetli çalışmayı esas alan prensipli çalışanlarımızla, zamanın en ileri teknolojilerini kullanarak yaptığımız her akaryakıt istasyonunda mükemmeli yakalamak hedefimizdir.

Akaryakıt istasyon inşaatı sektöründe her zaman ilklere imza atmayı başaran Mek-Pet; fazlasıyla resmi kurum ve özel kuruluşlardan oluşan yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atmış değerli referanslara sahiptir.

Projenin başlangıcından itibaren inşaatın her alanında eksiksiz hizmet veren Mek-Pet, anahtar tesliminden sonra da servis ve destek hizmetini, kurulum aşamasındaki gibi aynı özen, hız ve teknoloji ile sunmaktadır.

Zamanın getirdiği tüm teknolojiyi istasyonlarımıza uygulamak ve mükemmeli yakalamak için; takipçi, yenilikçi ve girişimci ruhumuzu asla kaybetmeden çalışmalarımızı sürdürüyor, en kaliteli hizmet ve ürünleri sağlayabilmek için; her biri sektöründe öncü firma ve markalarla işbirliği içerisinde çalışıyoruz.

m

İlke & Prensiplerimiz

Akaryakıt istasyon inşaatı sektöründe her zaman ilklere imza atmayı başaran Mek-Pet; yurt içi ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atmış değerli referanslara sahiptir.
Mükemmeliyetcilik0%
Yerinde & Zamanında0%
Son Teknoloji Kullanımı0%